Fins Bilişim

Fins, 2003 yılında Türkiye’nin ve dünyanın gözde şehirlerinden İstanbul’ da kurulmuş olup, kuruluşundan bu güne kadar birçok firmaya yazılım konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Yazılım konusundaki tecrübeleri ve 2000’ e ulaşan bayi ağı ile şu ana kadar hızlı bir yol kat ederek alanında büyük başarılara imza atmıştır.

Kurulduğu günden bu yana her zaman yenilikçi düşüncesi ile kendine çok şeyler katan Fins, asıl hedefi olan yazılım distribütörlüğü yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İlerlediği bu yolda bünyesine kattığı bayilerine ve yurtdışındaki çözüm ortaklarına her konuda kazan/kazan mantığıyla yaklaşmış ve bu sayede kocaman güvenilir bir aile yapısı kurmuştur.

Bu başarılarını bünyesindeki özverili çalışanlarına, kaliteli hizmet sunduğu müşterilerine, yurtdışındaki çözüm ortaklarına ve sadık bayilerine borçlu olan Fins, bu büyük ailenin bir üyesi olmaktan gurur duymaktadır.

Başarılarla ilerlediği bu yolda bünyesine her zaman yeni bayiler ve çözüm ortakları katmaya devam  etmektedir. Sürekli olarak gelişim hedefleyen Fins Bilişim, 2000’den fazla bayi ağı ile bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

 • 2003

  Destek ünvanı ile katma değerli hizmetler sunmak için iş dünyasına atılan firmamız

 • 2007

  ActFax Elektronik Faks yazılımı distribütörlüğü ile Fins adını almıştır.

 • 2011

  DocsVault Doküman Yönetim Sistemi ile portföyünü sürekli genişleten Fins

 • 2012

  MailStore E-Posta Arşivleme ve BackupAssist Windows Yedekleme ürünleriyle güncel ihtiyaçlara çözümler üretmeye devam etmiştir.

 • 2015

  Sendmail Kurumsal Toplu E-Posta Gönderim hizmeti ile avrupanın en iyi mailing altyapılarından birini Türkiye’nin hizmetine sunmuştur.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Firmanızın ihtiyacı olacak birçok çözüm sağlıyoruz. Sizin ihtiyacınıza en uygun çözümü sunabilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin.

Firmanızın en doğru çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.