fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

Türkçe Fax Programı

En az telefon ve bilgisayar kadar hız kazanan faks, artık mail yoluyla da gönderilebiliyor. Türkçe faks programları sayesinde, birçok yeniliği kullanılabilir duruma getiren yazılımlar, kendi faks hattınız üzerinden belge alımı ve gönderimi yapmanızı sağlayacak.

Bunun yanı sıra cebinizden de mail yolu ile faks gönderimi yapacağınız bazı yazılımlar Türkçe faks programları içinde yerini alıyor. Kurulumu kolay, anlaşılır ve basit uygulaması ile dilediğiniz her an faks gönderebileceksiniz.

Bir tür iletişim aracı olan ve büyük şirketler dahil hemen hemen her kurumun faydalandığı faks, yazılım programları sayesinde artık çok daha hızlı. Kağıttan ve zamandan tasarruf sağlanması amaaçlanan faks gönderimleri, bireysel telefonlardan ve mail adreslerinden de gerçekleştiriliyor.

Giderek yaygınlaşan bu yeniliğin size en büyük yardımcıları da şüphesiz Türkçe faks programları olacaktır. Birçok belgenin alımı ve gönderimi yapılabileceği gibi, ulaşıp ulaşmadığına dair adresinize mail gönderimi de yapılıyor. İşinizi ve hayatınızı oldukça kolaylaştıracak olan bu uygulamalar sayesinde, daha hızlı iletişim kuracaksınız.

Geride kalmayacak, zaman sorunu yaşamayacaksınız. Faks programı kullanmanız ve iletişim araçlarından yararlanmanız, teknolojiye fazlasıyla ayak uydurmanıza yardımcı olacaktır. Toner ve kağıt masrafından kurtulan şirketlerin çoğu artık e-mail üzerinden faks gönderme işlemlerini kullanıyor. Zamanla diğer firmaların da tercih edeceği bu uygulama, çalışanlara da kolaylık getirecek. Zaman kaybı yaşamayacak yapmaları gereken başka işlerini ertelemiş olmayacaklar.
 
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS