fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

Türkçe Dil Destekli Faks Programları

Faks programları artık hemen her ofiste kullanılmakta. Bu paket programlar cazip özellikleri ile tercih sebebi oluyorlar. Bu amaçla kullanılan çok sayıda faks programı mevcut. Ancak bu faks programlarında sorun olabilen bir nokta var ki o da dil desteği. Türkçe fax programı dikkate alınmadan satın alındığında kullanım aşamasında problemler ortaya çıkabiliyor.

Bu duruma sebep olan şey ise İngilizce bilgisine sahip olmayan çalışanların yaşadığı sıkıntılar. Çünkü faks sistemleri sadece profesyonel iş dünyasında değil daha küçük çaplı işletmelerde de kullanılıyor. Ayrıca bu sistemleri kullanan her birey dil eğitimine sahip olmak durumunda da değil. Bu yüzden faks programı satın almayı düşünenlerin Türkçe fax programı tercihinde bulunması çok daha mantıklı olacaktır.

Türkçe dil desteğinde yaşanan soruna benzerlik gösteren bir başka sorun da işletim sistemi uyumu. Her işletim sisteminde farklı paket programlar çalışıyor. Çoğunlukla profesyonel iş yaşamında Windows kullanıldığından Windows fax server seçimi sıkıntı oluşturmasa da bazı durumlarda problemler ortaya çıkabiliyor.

Özellikle Linux tabanlı işletim sistemlerinin ya da Mac Os işletim sistemlerinin olduğu bilgisayarlardan oluşan ağlarda Windows fax server sorunu yaşanıyor. Programı alırken mutlaka işletim sistemi ve sürümlerine dikkat edilmesi gerekiyor. Bu yanlış seçimler sonucunda sadece aksaklıklar ile değil tamamen bir sistemin çalışmaması gibi ciddi bir problem ile karşılaşmanız söz konusu.

 
   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS