fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 
Paragon
Ana Sayfa  Ürünler  PARAGON  Ekran Görüntüleri
Backupassist
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Backupassist

Paragon Ekran Görüntüleri

 
"Paragon, kullanımı kolay, zorlu bir eğitim gerektirmeyen,
geniş yelpazeli yedekleme programıdır"
PPR Installer’ı bileşenlerin kurulumuna, destek ve güncelleme için Paragon’un E-servis’ine kayıt olmaya, gerekli alt yapı bileşenlerinin kaldırılmasına, ürünün güncellenmesine, kullanıcı kılavuzunun okunmasına imkan sağlar.
PPR Konsolu PPR’ın tüm özelliklerine erişim imkanı sağlar. Fiziksel ve sanal makinaların uzaktan yedekleme ve geri yüklemesini, depoların yönetimini, kurtarma medyası hazırlanmasını alt yapı aktivitelerinin izlenmesini mümkün kılar.
PPR VMware üzerindeki Windows, Linux ya da diğer işletim sistemlerindeki guest makinaların hızlı ve güvenilir ajansız yedekleme ya da replikasyonunu online ve offline olarak yapar.
Administrator tüm yedekler ve replikalar arasında önemli gördüklerine tutarlılık kontrolü yapabilir, ihtiyaç görmediklerini silebilir.
PPR ayrı ayrı data storage’ları ya da storage gruplarını bir seferde ister orijinal konuma ister alternatif bir konuma geri yükler
PPR gerekli policy’nin (ilke) tüm policy (ilke) çalışmaları ile ilgili detaylı bilgi sunar. Burada her bir policy çalıştırılmasını sonuçları ile (başarılı ya da başarısız) birlikte görebilirsiniz. Başarısız bir policy (ilke) çalışmasına tıklayarak bu çalışma süresinde üretilen alt yapı loglarını görebilirsiniz.
Kullanıcıların oluşturduğu policy’lerin (yedekleme, geri yükleme, storage arşivleme, vb.) ve/veya sistem policy’lerinin (veri tabanı replikasyonu, vb.) raporları üretilebilir. Başarılı işler, başarısız işler ya da tümü için raporlar istendiğinde ya da planlamak suretiyle (günlük, haftalık, aylık ya da en az 7, 30, 90, 365 günlük) oluşturulabilir. PPR’ın mevcut versiyonunda raporların yalnızca mail ile gönderimi mümkündür.
Problemli makine özel bir WinPE kurtarma medyası ile başlatılır. Altyapıya bağlantıdan sonra Administrator arzu edilen makinayı, alanı ve geri yükleme noktasını belirtir.
 
 
PARAGON İNDİR
Download Free 30-Day-Trial

İşte sisteminizi yedeklemenin en sağlam yolu. Hemen indirin 30 gün full kullanın.
[ Demo indir ]Soru ve önerileriniz için ?
+90 216 222 22 30 bilg@fins.com.tr


Dokümanlar ...
Paragon Kurulum Dokümanı
Paragon Eğitim Dokümanı
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS