fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 
Mailstore Banner
Ana Sayfa   Ürünler   CODETWO BACKUP   Office 365 Nasıl Yedeklenir
Backupassist
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Backupassist

Office 365 Nasıl Yedeklenir

 
Office 365 üzerinde sürekli arttırımlı yedekleme, CodeTwo Backup
CodeTwo Backup, Office 365 posta kutularınızı ofline yedeklemek ve yönetmek için oluşturulmuş çevrimdışı yedekleme çözümüdür.

Office 365 yedekleme ve felaket kurtarma, bu çözümün birincil amacı olmakla birlikte, alınan yedekleri istediğiniz lokasyonda saklayabilir ve istediğiniz yere rahatlıkla dönebilirsiniz.

Program otomatik olarak Office 365 posta kutularını kullanıcıların erişimine engel olmadan arka planda çalışarak yedeklemek.Yönetim paneli üzerinde istediğiniz kriterleri kullanarak yedekleme işlerinizi yapılandırabilir, ne zaman ve nereye yedekleme yapacağına karar verebilirsiniz.

Yedek ayarlandıktan sonra veya zamanlanan dilimde arka planda sürekli çalışabilir yedekleme işi başlattıktan sonra, seçilen Office 365 posta kutularının ilk yedekleme kopyası oluşturulur.

Program ilk tam yedek oluşturur, ardından arttırımlı yedekleme döngüsü başlatır ve posta kutularını taramaya başlar, yeni öğeler veya değişenler oldukça onları almaya devam eder.

CodeTwo Backup'ın en önemli özelliklerinden biri de posta kutularının bir kopyasının yerel depoda saklanabilir olmasıdır.

Yönetici, her yedekleme işi için depoları tanımlar ve yedekleme emrini verir. Bu sayede yedeklenen Office 365 üzerinde yer açılır ve daha performanslı çalışmasını sağlar. Posta kutususu üzerindeki tüm öğelerin sürümleri kaydedilir, bu sayede yönetici arşideki bir maile ihtiyaç duyduğu zaman kolaylıkla geri yükleyebilir.
CODETWO İNDİR
Download Free 30-Day-Trial

İşte Office 365'i yedeklemenin en kolay yolu.
[ Hemen indir ]Aylık;
1 $ ' dan başlayan fiyatlarla;

Soru ve önerileriniz için?
+90 216 222 22 30 bilg@fins.com.tr

   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS