fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

MailStore E-Posta Arşivleme Sistemi ile Kayıpsız Veri Depolaması

Günümüzde kişiler ve firmalar arası haberleşmenin elektronik yollar ile yapılmaya başlanması bu konudaki hız ve kolaylık imkânlarını arttırdığı kadar güvenlik açıkları ve kontrol mekanizmalarını da azaltmaktadır.

Kişisel kullanımda büyük ölçekli elektronik posta sağlayıcılarının servislerinin kullanılması çoğu zaman yeterli olsa da, söz konusu durum firma içi ve firmalar arası haberleşme olduğunda meydana gelebilecek sorunların önceden önlenmesi ve herhangi bir olumsuzluk durumunda geçmiş verilerin kaybolmaması ancak ve ancak yardımcı profesyonel programlar ile mümkün olabilmektedir. MailStore bu anlamda günümüzün en başarılı arşivleme programları arasında yer almaktadır.

MailStore’un mantığı oldukça basittir. Belirli bir grubun veya tekil kişilerin elektronik postalarını sürekli olarak arşivleyen program, pek çok yan özellik de barındırmaktadır. Zararlı yazılımların herhangi bir soruna sebep olmadan engellenebilmesi, yöneticinin gelen ve giden posta trafiğini takip etmesi ve hata sonucu yapılan yanlışlıkların zahmetsizce düzeltilmesi gibi çok sayıda ek işleve sahip olan MailStore e posta arşivlemesi sistemi, kısa zamanda yüzlerce firmanın dikkatini ve ilgisini çekmiş durumdadır.

MailStore eposta arşivleme programının ara yüzü oldukça basittir. Bu durum programı kullanmaya başlayan kişi veya kişilerin kısa zamanda sisteme adapte olarak, herhangi bir uzun öğrenme sürecine gerek duyulmamasını sağlamaktadır. MailStore e-posta arşivleme programını kullanan kişilerin kaydettiği yorumlar dikkate alınarak son karara varılabilmektedir.
 
 
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS