fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

Fax Göndermek Artık Çok Kolay

Ofislerimizdeki en can sıkıcı cihazlardır faks makineleri. Fax gönderme işlemi her ne kadar kolay olsa bile, uzayıp giden kağıtlar hem doğayı katlettiğimizin hem de israfın belgeleri hükmündedir.

Neyse ki günümüz teknolojisi fax gönderme işlemi için artık faks makinelerine ihtiyaç duymuyor. Bilgisayarımıza kurduğumuz fax gönderme programı ile artık hem doğaya karşı daha duyarlı kurumlar olduğumuzu ispatlıyor hem de kayıt israfını önleyerek, şirketimizin de aynı zamanda bütçesine katkı sağlıyoruz.

Faks makinesi ile fax gönderme programını kıyaslayacak olursak, işlevsellik olarak fax gönderme programının her anlamda daha karlı ve pratik olduğunu söyleyebiliriz.

Fax gönderme programı ile hiçbir faks gözden kaçmaz ve ulaştı mı ulaşmadı mı gibi belirsiz sorularla muhatap olmazsınız. Aynı faksı aynı anda pek çok numaraya tek tuşla gönderebilirsiniz, ya da göndermek istediğiniz faksı belirli bir günün belirli bir saatine gönderilmek üzere ayarlayabilirsiniz. Böylece bu günden yarının işini yapar ve fax gönderme işlerinizi aksatmadan, unutmaya ihtimal bırakmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Actfax fax gönderme programı, saydığımız artılara ilaveten, her türlü dijital belgeyi kolayca fakslayabilme özelliği ile de rahat bir soluk almanızı sağlar. Actfax ile işlerin ne kadar kolay yürüdüğüne hayret edeceğiniz ve fax gönderme çilesinin bitişini kutlayacağınız kesin.

Actfax fax gönderme programı, faks serverde toplanan tüm faksların, bizzat ilgili olduğu kişiye gerek kendi ara yüzü gerekse e-mail ile ulaştıran, yeni nesil fax gönderme yazılımıdır ve çalışanların can kurtarıcısıdır.

Çağa ayak uydur, actfax fax gönderme programı ile teknolojiyi yakala.

Çünkü hıza ayak uyduramazsan geri kalırsın!

Fax Göndermek Artık Çok Kolay
 
   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS