fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

Faks Göndermede Yeni Nesil Teknoloji

Her geçen gün teknoloji ilerliyor ve hayatımıza pek çok yenilik getiriyor. Bunlardan biri de bilgisayardan fax gönderme.

İşyerlerinin en sıkıcı rutinlerinden biri olan faks gönderme işi, ilerleyen teknolojinin bir hediyesi olarak, bilgisayara fax programının yüklenmesi ile artık çok daha kolaylaşıyor ve pratik bir hal alıyor. Eskiden olduğu gibi, faks makinesinin başında saatlerce zaman harcamak devri de böylece tarih olmuş oluyor.

Bilgisayardan fax gönderme programını bu gün artık pek çok firma kullanarak, yeniliğe ayak uydurup ilerliyor. Teknolojinin yardımını almadan bu gün artık başarmanın imkansız olduğunu hepimiz kabul etmiş durumdayız. Tek bir sorun kalıyor ortada, oda; hangi fax programını tercih edeceğimiz.

Actfax, fax programları arasında kuşkusuz en pratik ve işlevsel olan programlardan biri. Dilediğiniz numaraların hepsine aynı anda aynı faksı gönderme, gün ve saat ayarlaması yapabilme, ilgili faksları ilgili kişilerin ara yüzüne ve e-mailine gönderme, faksın ulaşmış olmasından emin olma, her türlü dijital belgeyi kopyalayabilme, tüm moderne bilgisayar programlarına uyumlu olması gibi pek çok artısı olan bir fax programıdır.

Actfax fax programını kullanan pek çok firma, hem zaman tasarrufu hem de iş gücünün azalması ile işlerin daha kolay yürümesinin keyfini yaşıyor. Bilgisayardan fax gönderme ile ofislerde alınan soluk aynı zamanda ülkemizin de soluk almasını sağlıyor. Çünkü binlerce ağaç kesilmekten kurtuluyor. Daha duyarlı firmalar bilgisayardan fax gönderme sayesinde toplum duyarlılığı konusunda da ciddi bir adım atmış oluyor böylece. Ufacık bir detay gibi görünen bilgisayardan fax göndermenin bu kadar ciddi bir yarar sağlayacağını düşünür müydünüz?

Actfax düşündü ve hem sizin hem de yarınlarımıza daha yaşanılası bir dünya bırakmak için fax programını icat etti, size de dünyayı bilgisayarınızdan yönetmenin kolaylığını yaşamak kaldı.

Siz daha önemli işlerle meşgul olun, fax göndermek Actfax fax programının işi.

Faks Göndermede Yeni Nesil Teknoloji
 
   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS