fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 
Ana Sayfa  Ürünler  İşletme E-Posta Barındırma Hizmeti  Sıkça Sorulan Sorular
Backupassist
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi Yatay Çizgi Yatay Çizgi
Backupassist

İşletme E-Posta Barındırma Hizmeti S.S.S

 

Bir kerede kaç e-posta alıcısına mesaj gönderebilirim?

İşletme e-posta barındırma planınıza göre saatte izin verilen maksimum e-posta gönderim adedi kadar e-posta alıcısına gönderim yapabilirsiniz.

İşletme e-posta barındırma planınıza göre saatte izin verilen maksimum e-posta gönderim adedi kadar teklifsiz toplu e-posta gönderimi ya da reklam, kampanya ve duyuru içerikli e-posta gönderimi yapabilir miyim?


Hayır. Eğer kampanya, duyuru veya reklam içerikli e-posta iletileri göndermeyi düşünüyorsanız, bu e-postalar kara listeye girmenize sebep olur ve sonraki gönderimlerinizin karşı tarafın e-posta kutusuna düşmesine izin verilmez.

Saatte izin verilen maksimum e-posta gönderimine ulaştığınızda e-posta gönderiminiz durdurulur ve e-posta iletinize geri dönen bir hata mesajı alırsınız.

E-Posta iletilerimi neden gönderemiyorum?

Toplu e-posta gönderimi ya da kampanya, duyuru ve reklam içerikli iletiler göndermeye çalışmak

E-Posta hesaplarını kullanan bilgisayarlardaki ya da yerel ağdaki virüsler bilginiz olmadan istenmeyen e-posta iletilerinin gönderilmesi

E-Posta istemcileri üzerinde kurulu e-posta hesaplarından birinin şifresinin yanlış olması halinde tekrar tekrar sunucuya bağlantı yapılmaya çalışılması

E-Posta gönderdikten sonra bir hata mesajı alıyorum, neden olabilir?

E-Posta gönderdikten sonra birçok sebepten hata mesajı alabilirsiniz. Bunlardan bazıları; alıcı e-posta adreslerinin yanlış girilmesi ya da karşı tarafın sunucusu tarafından e-posta iletinizin reddedilmesi gibi hatalar olabilir. Böyle hata mesajları aldığınızda hata iletisi ile birlikte bize ticket açarak inceleme talep edebilirsiniz.

E-Posta gönderemiyorum ne yapabilirim?

Toplu e-posta gönderimi ya da reklam, duyuru ve kampanya içerikli e-posta iletileri göndermediğinizde ve virüs kaynaklı olabilecek e-posta hesaplarından istenmeyen e-posta gönderimi yapılmadığında veya yanlış hesap bilgileri ile sunucuya bağlanılmaya çalışılmadığında probleminiz çözülecektir ve bu durum tekrar etmeyecektir.

E-Posta gönderimleri tek taraflı bir iletişim altyapısı değildir. E-Posta hesaplarınız, e-posta gönderimi yapılmak istenen sunucunun kara listesinde bulunabilir. Bu sebeple karşı taraf ile iletişime geçerek e-posta hesaplarınızın beyaz listeye eklenmesi istemelisiniz.

Sunucuda barındırılan diğer hesaplardan dolayı etkilenir miyim?

Hayır. IP adresinizin kara listede olması için spam etkinliği olması gerekir. Spam etkinliği 7/24 gözlemlenmektedir. Sunucuda barındırılan herhangi bir e-posta hesabından spam etkinliği olursa kendi e-posta hesaplarınız etkilenmeden önce spam gönderimi yapan e-posta hesabı için gerekli aksiyonlar alınır.

Spam etkinliklerine ilişkin nasıl önlemler alıyorsunuz?

Spam etkinliği tespit edilirse öncelikle müşteri uyarılır. Eğer spam etkinliği durdurulmaz ise spam gönderimi yapan hesap durdurulur.

Bir işletme e-posta barındırma hizmetinin web barındırma hizmetinden farkı nedir?

İşletme e-posta barındırma hizmeti, sadece e-posta yazılımına sahip olan ve başka hiçbir şeye sahip olmayan bir sistemdir. E-Posta yazılımından başka bir şey çalışmadığı için daha güvenlidir. Üstelik, kötü niyetli bilgisayar korsanları, saldırıya uğramış web siteleri aracılığıyla spam göndermek için kötü amaçlı yazılımlar kullanırlar ve bazen paylaşımlı web barındırma IP'leri kara listeye alınır. İşletme e-posta barındırma hizmetinde ise web siteleri barındırılmaz ve bu gibi risklerin olmadığı bir e-posta sunucudur.

Maksimum e-posta boyutu nedir?

E-Posta mesajlarının boyutuna ilişkin böyle bir kısıtlama bulunmamaktadır.

E-Posta hesabımı kurtarabilir miyim?

Evet. E-Posta hesaplarınız otomatik olarak son 7 güne kadar yedeklenir. E-Posta hesaplarınıza bir şey olması halinde eski bir tarihe geri yüklenebilir.

E-Posta hesaplarını geri yükleme aracı müşterilerin kullanımına açık değildir, bize ticket açarak geri yükleme isteğinizi talep edebilirsiniz.
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS