fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 
Ana Sayfa  Ürünler  İşletme E-Posta Barındırma Hizmeti  Özellikler
Email Hosting
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi Yatay Çizgi Yatay Çizgi
Email Hosting

İşletme E-Posta Barındırma Hizmeti Özellikleri

 
Pürüzsüz İletişim
 
     
 
Müşterilerinizle kolayca iletişim kurun. İş e-posta barındırma planınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınız ile sorunsuz ve hızlı bir iletişim kurmanıza olanak tanıyan çeşitli özellikler içerir.
 
 
Kullanımı Kolay Kontrol Paneli
 
     
 
İş e-posta barındırma hesabınızı yönetmek için kullanıcı dostu bir kontrol paneli edineceksiniz. E-postaları ekleme / kaldırma, kotalarını değiştirme, şifreleri değiştirme, E-posta yönlendirme ve otomatik yanıtlayıcıları yapılandırma imkanı verir.
 
 
Hızlı Sunucular
 
       
 
Firmanız için en iyi işletme e-posta barındırmasını seçin. E-Posta sunucularımız SSD diskler ile çalışır. SSD sunucular diğer sunuculara göre 5-7 kat daha hızlı olmakla beraber %99.98 çalışabilme garantisi verir.
 
 
Sadece E-Posta Sunucu
 
       
 
İşletme e-posta barındırma hizmeti, sadece e-posta yazılımına sahip olan ve başka hiçbir şeye sahip olmayan bir sistemdir. E-Posta yazılımından başka bir şey çalışmadığı için daha güvenlidir. Üstelik, kötü niyetli bilgisayar korsanları, saldırıya uğramış web siteleri aracılığıyla spam göndermek için kötü amaçlı yazılımlar kullanırlar ve bazen paylaşımlı web barındırma IP'leri kara listeye alınır. İşletme e-posta barındırma hizmetinde ise web siteleri barındırılmaz ve bu gibi risklerin olmadığı bir e-posta sunucudur.
 
 
Kuvvetli Koruma
 
       
 
Bir iş e-posta barındırma sağlayıcısı olarak, e-posta kutularınıza yönelik tüm saldırılara dikkat etmekteyiz ve herhangi bir kötü amaçlı etkinliği veya hesabınızdan ödün vermeye çalışan kişileri engellemekteyiz.
 
 
Spam Yok
 
       
 
Başlangıç planı dışındaki tüm iş e-postaları barındıran planlar, istenmeyen posta mesajının bir daha gelen kutunuza teslim edilmesine izin vermeyecek profesyonel anti-spam filtreleme sistemi ile birlikte gelir.
 
 
Güvenli İletişim
 
       
 
Her bir işletme e-posta barındırma planı, posta sunucuya bağlanmak ve maksimum güvenlik amacıyla e-posta mesajlarını şifrelenmiş şekilde göndermek ve almak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir paylaşılan SSL sertifikası ile birlikte gelir.
 
 
Heryerden Erişim
 
       
 
Bir iş e-posta barındırma sağlayıcısı olarak, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir cihazdan e-posta hesabınıza erişebildiğinizden emin olun. E-posta iletilerinizi 7/24 almak için POP3 veya IMAP kullanabilirsiniz. IPhone, Android, Windows mobile, Blackberry, Windows Phone, Nokia ve Windows / Linux / Macos'daki eposta istemcilerini destekliyoruz.
 
 
Web Tabanlı E-Posta
 
       
 
İş e-posta hesabınıza başka bir cihazdan güvenli bir şekilde erişmeniz gerekiyorsa bunu, her iş e-posta barındırma planında ücretsiz olarak gelen web tabanlı e-posta uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz.
 
 
7 Kurtarma Noktası
 
       
 
Herhangi bir nedenle iş e-posta hesabınızın durumunu daha önceki bir zamana döndürmeniz gerekiyorsa son 7 gün için 7 kurtarma noktası sağlıyoruz.
 
 
 
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS