fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 
Ana Sayfa  Ürünler  İşletme E-Posta Barındırma Hizmeti  Ekran Görüntüleri
Email Hosting
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi Yatay Çizgi Yatay Çizgi
Email Hosting

İşletme E-Posta Barındırma Hizmeti Ekran Görüntüleri

Eposta Hesapları

Etki alanınızla ilişkilendirilmiş olan e-posta hesaplarını yönetin. Mobil cihazınıza veya masaüstü e-posta istemcisine bir e-posta eklemek için posta istemcisi kur arabirimini kullanın.

 

İleticiler

Bir adresten gelen herhangi bir e-postanın kopyasını başka bir adrese gönderin. Böylece postalarınızı tek bir gelen kutusundan kontrol edebilirsiniz.

 
 

Otomatik Yanıtlayıcılar

Otomatik e-postalar göndermek için bir e-posta hesabı yapılandırın. Tatildeyseniz veya müsait değilseniz veya bir destek e-posta adresinden göndermek istediğiniz genel bir mesajınız varsa, otomatik e-posta gönderimi kullanışlı bir özelliktir.

 

Varsayılan Adres (Catch-All)

Etki alanınız için geçersiz bir e-posta adresine gönderilen e-postaları yakalayın.

 
 

Posta Listeleri (Mailing Lists)

E-postayı çoklu e-posta adreslerine göndermek için tek bir adres kullanın.

 

Apache SpamAssassin

Apache SpamAssassin istenmeyen postaları belirleyen bir posta filtreleme sistemidir. Teklifsiz toplu e-postaları ya da daha yaygın adıyla bilinen adıyla istenmeyen postaları belirlemek için çeşitli testleri kullanan akıllı bir e-posta filtreleme sistemidir. Bu testler, ileri istatistiksel yöntemlerle e-postaları sınıflandırmak için e-posta başlıklarını ve içeriğini inceler.

 
 

Genel E-Posta Filtreleri

Hesabınızda tüm postalar için filtreler oluşturun. Mesajın konusunu, adresini veya diğer bölümlerini eşleştirmek için birden fazla kural ekleyebilirsiniz. Daha sonra, mesajı farklı bir adrese teslim edip, sonra da atmak gibi birden fazla eylem ekleyebilirsiniz.

 

E-Posta Filtreleri

Belirli bir e-posta hesabı için filtreler oluşturun. Mesajın konusunu, adresini veya diğer bölümlerini eşleştirmek için birden fazla kural ekleyebilirsiniz. Daha sonra, mesajı farklı bir adrese teslim edip, sonra da atmak gibi birden fazla eylem ekleyebilirsiniz.

 
 

Adres Aktarıcısı

Bu özellik, hesabınız için eşzamanlı olarak çoklu e-posta adresi veya ileticileri oluşturmak için 2 dosya türü kullanmanıza izin verir. Verileri içeri aktarmak için Excel elektronik tablo dosyalarını (.xls) veya CSV dosyalarını (.csv) kullanabilirsiniz.

 

BoxTrapper

BoxTrapper, Beyaz listenizde olmayan tüm e-posta göndericilerin, siz onların e-postalarını almadan önce bir doğrulama mesajını yanıtlamaya zorlayarak, gelen kutunuzu istenmeyen postalara karşı korur.

 
 

Profesyonel Spam Koruması

SpamExperts' in eşsiz spam zekası, günün her saniyesinde milyonlarca e-postanın işlenmesinin doğrudan bir sonucudur. Gelen e-posta filtrelerinin, neredeyse %100'lük filtreleme hassasiyeti ile 0'a yakın yanlış pozitif oranına sahip endüstri lideri bir oranı vardır.

 
 
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS