fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

Docsvault Doküman Yönetim Sistemleri ile Kâğıtsız Bir Ofis Ortamı Elde Edin

Teknolojik imkânların yetersiz veya kısıtlı olduğu dönemlerde firmaların tercih ettiği kâğıt ağırlıklı dosya yönetim sistemleri, kısa ve uzun vadede pek çok sorun ve vakit kaybına sebep olmaktaydı. İhtiyaç duyulan bir belgeye ulaşmak kimi zaman saatler hatta günler alabildiği için, özellikle hukuk bürosu ve benzeri ortamlarda işgücü ve zaman israfı yaşanmakta ve bu durum personelden yöneticilere kadar olumsuz durumlar meydana getirmekteydi. Fakat günümüzde kullanılan Docsvault ile tamamen kâğıtsız bir ofise ulaşmak mümkün hale gelmiş durumda.

Docsvault doküman yönetim sistemleri, adından da anlaşılacağı gibi dokümanların elektronik bir kasada sınırsız süre zarfında depolanmasına ve ihtiyaç duyulduğunda yalnızca birkaç saniye içinde elde edilebilmesine olanak vermektedir. Belgelerin ve diğer kişisel dosyaların arşivlenerek düzenli ve güvenli bir şekilde saklanması, özellikle uzun vadeli belge kullanımlarında kişilere büyük avantaj sağlamaktadır.

Bu konuda artan talep doğrultusunda Docsvault indirimli satış fırsatları yaratılmış durumdadır. Firmaların toplu satın alımlarda elde edebilecekleri avantajlı fiyatlar neticesinde tamamen dijital ortama aktarılmış bir büro veya ofis ortamı oluşturulmakta, böylece meydana gelebilecek sıkıntı ve zaman kayıpları da ortadan kaldırılmaktadır.

Docsvault kampanya fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isteyen kişiler iletişim bilgileri üzerinden yetkililer ile irtibata geçerek toplu satın alımlarda sunulan fiyatları ve fırsatları ayrıntılı bir şekilde anında öğrenebilmektedirler.
 
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS