fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

Bilgisayar Dünyasında Büyük İcat; BackupAssist

Bilgisayar tarihinin en önemli icatlarından biri şüphesiz sistem geri yükleme programları. Bilgisayarımızın ömrünü uzatan ve sürekli format atma derdinden kurtaran sistem geri yükleme programları, bu gün özellikle de iş hayatında bir gereklilik hükmünde.

İster bireysel kullanıcı olun isterseniz kurum, eğer verilerinizi kaybetmek istemiyorsanız ilk yapacağınız işlem sistem yedeklemesi almaktır. Sistem yedekleme, bilgisayarınıza yüklediğiniz tüm bilgilerinizi koruma altına alır ve her hangi bir arıza durumunda onların kaybolup gitmesini engeller.

Sistem yedekleme ve sistem geri yükleme, verileri koruma altına alma özelliğinin yanı sıra, bilgisayarınızda meydana gelen belli başlı sıkıntıları format atmadan giderebileceğiniz ve böylelikle hart diskinizin de ömrünü uzatacağınız programlardır. Unutulmamalıdır ki her format, bilgisayarımızın ömrünü azaltmaktadır, bu yüzden de format atarak bilgisayarımızı sıfırladığımızı düşünmek yerine, sistem yedekleme ve sistem geri yükleme ile kurtarılabilecek durumları bilip, bu yola başvurmak en doğrusudur.

BackupAssist, sistem yedekleme ve sistem geri yükleme alanında size en hızlı ve kolay şekilde hizmet verecek programlardan biridir. Backupassist ile veri kaybı yaşamaz, yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı anında geri yükleyebilir, neredeyse çalışmaz hale gelen bilgisayarınızı sorunsuz hale geri getirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda Backupassist sistem yedekleme programı varsa sorun yok demektir. İşler size, sistem geri yükleme ona emanet.

Backupassist’le gözünüz asla arkada kalmaz!
Bilgisayar Dünyasında Büyük İcat; BackupAssist
 
   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS