fins
fins
fins
fins
ONLINE DESTEK     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

BackupAssist ile Kapsamlı Yedekleme

Yedekleme sistemlerinde tek yönlü yazılımlar daha yaygın olmakla birlikte BackupAssist gibi profesyonel ve kapsamlı yazılımlar ihtiyaca daha çok hitap ediyor. BackupAssist server yedekleme yazılımının en iyi tercih sebeplerinin başında dil desteği geliyor. BackupAssist tamamen Türkçe olarak kullanabilme gibi bir opsiyonu kullanıcılarına sunuyor.

BackupAssist çok yönlü bir yedekleme programı ve şirketlerde kullanıldığı gibi kamu kurumları tarafından da tercih ediliyor. BackupAssist windows server yedeklemesini de başarılı şekilde gerçekleştiriyor. Özellikle güncel işletim sistemlerinde de tam performans ve uyum gösterebiliyor. Windows serverlar için yedeklemenin yanında raporlama da yapıyor. Hızlı olması, merkezi yönetim mekanizması gibi özellikleri ile performansı yüksek bir sistem.

Windows serverlarda olduğu gibi BackupAssist sql server yedekleme sistemi de sql veritabanları için uygun yedekleme sağlıyor. Sql büyük projelerde kullanılan bir veritabanı sistemi olduğu için verilerin güvenliği de son derece önemli. Bu açıdan BackupAssist çok sık periyotlar dahilinde, komut verilmeksizin güncel yedeklemeyi varsayılan işlem olarak yerine getiriyor. Bu açıdan oldukça güvenilir.

BackupAssist exchange server yedekleme ile tüm mailleri ve buna artı olarak eklentileri yedekleyebilirsiniz. Sistem Exchange'in tüm versiyonlarını destekliyor. Server'ın çalışmasını duraklatmadan yedekleme şansına da sahipsiniz. Programın doğrudan yüklemesini yapmanız çalışması için yeterli. Otomatik komutlar da vererek güncel yedekleme yapma şansına da sahipsiniz.

 
   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS