fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

BackupAssist Windows Server Yedekleme ile Sorunları Dert Etmeyin

Hali hazırda içinde yaşadığımız dijital çağ, bilgi kazanımı ve depolamayı her ne kadar basit bir şekilde gerçekleştirmeye olanak verse de, gerekli önlemler alınmadığı takdirde yılların emeğinin birkaç saniye içinde kaybolması ile her şeye sıfırdan başlanması gerekmesi mümkün olabilmektedir. Bu tarz olumsuz durumlardan etkilenmek istemeyen onlarca firma BackupAssist server yedekleme programını kullanarak rahat ve güvenli çalışma hayatına devam etmektedir.

Programın başarılı ara yüzü sayesinde kişilere öğretilmesi ve kavranabilmesi için günler boyu süren eğitim benzeri hazırlıklara gerek kalmamaktadır. Kısa ve öz açıklamalar ile kullanıcısını ne yapması gerekti konusunda bilgilendiren program, tüm sistemin oldukça kısa bir zamanda yedeklenmesini ve istenildiği zaman kayıpsız olarak geri yüklenmesini mümkün kılmaktadır.

BackupAssist Windows server yedekleme sistemi sayesinde bilgisayardaki işlemlerin çok daha kısa sürelerde başarılı ile gerçekleştirilmesini sağlamak mümkün olmaktadır. Olası bir aksaklıkta kimi zaman saatler sürecek veri kurtarma operasyonları ile uğraşmak yerine birkaç tıklama ile tüm veriye tekrar sahip olan kişi veya firma, herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamış olmanın verdiği rahatlığı yaşamaktadır.

Bir diğer sistem olan BackupAssist SQL server yedekleme, her on beş dakikada bir otomatik olarak sunucu motorunu yedeklemekte, böylece görünmez kaza olarak nitelendirilebilecek aksaklıklarda da herhangi bir endişe duyulmasına gerek bırakmamaktadır. BackupAssist Exchange server yedekleme ise adından da anlaşılacağı gibi tüm Microsoft Exchange sunucusunu yedeklemekte ve ihtiyaç anında geri yüklemektedir.


 
   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS