fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

Artık Veriler Backupassist Korumasında

Bilgisayar teknolojisi çağı, hayatımızı pek çok anlamda kolaylaştırmanın yanında bir de öneli sorunla tanıştırdı bizi; yedekleme problemi.

Ufacık detaylardan tutun da en önemli bilgilere varıncaya kadar tüm bilgilerimiz artık bilgisayarların ve harici depolama sistemlerinin hafızasına emanet edilmiş durumda. Bu, veri depolaması adına büyük bir kolaylık, ancak ya bilgisayarımız ya da harici depolama sistemimize bir şey olursa? Eğer ki Windows yedekleme programı kullanmıyorsanız, o zaman tüm verileriniz uçup gitti demektir.

Böyle bir talihsizlik yaşamamak için pek çok kamu kurumu ve özel işletme, bilgisayar yedekleme programı kullanarak yedekleme problemine çözüm üretmektedir. Ne var ki kullanılan yazılım, hem pratik hem de işlevselliği ile kullanım anında size kolaylık sağlayacak tarzda olmalıdır. Karmaşık yapıda hazırlanmış ve dil seçeneği olmayan Windows yedekleme programları, bazen kolaylık olmak yerine işleri karmakarışık bir hale getirebilmekte ve yedekleme işlemi eziyete dönüşebilmekte. Bunu önlemenin en kesin çözümü ise işlevi kolay ve uygulayışı basit olan Windows yedekleme programlarını tercih etmekten geçiyor. İşte tam da bu noktada Backupassist bilgisayar yedekleme devreye giriyor ve yedekleme sorununa getirdiği pratik çözümlerle ofisteki en büyük yardımcınız oluyor.

Tüm verilerinizi kolay ve güvenle yedekleyebileceğiniz Backupassist bilgisayar yedekleme, hiçbir sorun yaşamadan, kolaylıkla ve hızlıca size çözüm üreten bir bilgisayar yedekleme yazılımıdır. Backupassist bilgisayar yedekleme ile tüm sunucularınızı, e-maillerinizi, sql verilerinizi, dokümanlarınızı Türkçe ara yüzü sayesinde kolaylıkla yedekleyebilir, böylece verilerinizi kaybetme riskini sıfıra indirmiş olursunuz ve yedekleme işlemini profesyonelce çözmüş olursunuz.

Backupassist bilgisayar yedekleme, pratik, hızlı ve güvenli olmasının getirdiği avantajlarla bu gün 120 den fazla ülkede kullanılıyor. Şimdi ise tüm bu özelliklerine ilaveten hem hesaplı hem de Türkçe ara yüz özelliği ile artık Türkiye’de de hizmet veriyor. Hangi veriyi, nereye ve ne zaman, nasıl yedekleyeceğinize dair en büyük kurtarınız bundan böyle Backupassist bilgisayar yedekleme oluyor.

Unutmayın; önemli bilgiler herkese emanet edilmez.
Backupassist verilerinize asla ihanet etmez!
 
   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS