fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 

Actfax ile Tüm Fakslarınızı Elektronik Ortamda Görüntüleyin

Günümüzde firmalar arası haberleşmede genellikle elektronik posta yöntemlerine ağırlık verilse de geleneksel yöntem olan fakslar da halen düzenli biçimde kullanılmaktadır. Bu durumda belgelerin fiziksel olarak saklanması yerine elektronik ortamda tutulması kısa ve uzun vadede pek çok avantajın elde edilebilmesini sağlayacaktır. Actfax programı ile birlikte tüm faks yazışmaları otomatik olarak dijital ortama aktarılmakta ve böylece gerek depolama gerekse gönderim açısından büyük kolaylık sağlanmaktadır.

Elektronik faksın sağladığı avantaj yalnızca gönderim ve alımla sınırlı kalmamaktadır. Zaman ayarlı toplu gönderimlerin yapılması, belgelerin gün, hafta veya aylara bölerek düzenli biçimde arşivlenebilmesi, PDF ve TXT dosyalarınızın otomatik olarak fakslanabilmesi ve mutabakat gönderimlerinin kısa zaman zarfında yapılabilmesi gibi yenilikler de bu üstün yazılım sayesinde mümkün olabilmektedir.

Genel olarak sektörde kullanılan pek çok faks programı bulunsa da, sağladığı gelişmiş imkânlar, basit ara yüz ve uzun kullanım ömrü sebebi ile bu yazılım benzerlerinden ayrılarak ilgi toplamaktadır. Faks yazılımı çeşitleri arasında incelendiğinde bu denli talep ve takdir gören bir ürünün gelecekte de sorunsuz biçimde kullanılmaya devam edileceği açıkça görülebilmektedir.

Faks alma ve faks gönderme konusunda şirket personeli ve yöneticilerinin rahatlıkla faydalanabileceği program sıkça yayınlanan güncellemeler ile her geçen gün daha efektif bile hale dönüşmekte ve bu da kullanıcı nezdinde duyulan memnuniyet düzeyini arttırmaktadır.
 
   
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS